Adam (insan) yanıla yanıla, pehlivan yenile yenile. (Türk Atasözü)

16 Şubat saat 19:56’da Dolunay zamanı. Geçmişte başarısızlıkla sonuçlanan girişimlerinden ders çıkarma anı. Eskiden yaptığın tüm hataları gözden geçirerek ayağı yere sağlam basan adımlar atma süreci. Yeni atılımlarını önceden yaşadığın yanılsamalardan ders alarak yeniden yapılandırma ve başarıya daha rahat ulaşma zamanı. Bunun yanında yaşam yolunda ilerlerken yanında yürümeye devam etmesini istediğin insanlarla olabilmek için özellikle ikili ilişkilerini gözden geçirerek gerekli elemeleri yapmayı düşünebilirsin. Kalbini, özünü dinleyip yeniye yer açma zamanındasın. Bütün bunları yaparken yakıp yıkmak, hem kendini hem de çevrendekileri incitmek yerine mümkün olduğu kadar sakin ve dikkatli olman iç huzurun için önem taşıyor. Bu süreçte özellikle ikili ilişkiler alanındaki değişimlere ayak uydurabilmek için zihnini tamamen açabilir ve bırakmak istediklerini geride bırakarak geleceğe yönlenebilirsin. Yüzleşme zamanından geçtiğin için ani duygusal patlamalara ve kontrolsüz tavırlara açık olabilirsin. Bu duruma maruz kalmamak için adımlarını temkinli atman ve yol alırken sadece zihnini değil kalbini de dinlemen yararına olacak.

Dolunay’ın yaşamında sana hizmet etmeyen her ne varsa sonlandırmayı simgeleyen yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy