2 MART YENİ AY’I

Gönülsüz yenen (istenmeyen) aş, ya karın ağrıtır ya da baş.  (Türk Atasözü)

2 Mart saat 20:34’de Yeni Ay zamanı. İstemeyerek yediğin yemek, nasıl bedenine dokunuyorsa, istemeyerek yaptığın iş de aynı şekilde fayda sağlamayabilir. Kalbini dinleyerek, mutlulukla yaptığın işlerde daha fazla verim ve başarıyla ilerleyebileceğin bir süreçtesin. Gönülden istediklerine doğru yol alabilmen için hayatında iyileştirmek istediğin bütün alanları yeniden düzenlemek isteyebilirsin. Bahara bir adım kala tazelenerek kendi şifanı kendi özünde bulabilirsin. Sevgi, ilgi, merhamet ve şefkati derinden hissetmek isteyebileceğin, dönüşümün gücüyle yenilenerek yol almanın güzelliğini fark edebileceğin yeni bir dönem başlatmayı hedefleyebilirsin.

Ayrıca belirsizlik içeren durumlardan, güç çekişmelerinden, gergin çatışmalardan ve ani hamlelerden uzak durman yararına olacak. Bunun yanında kazaları ve yaralanmaları çağırabilecek sert etkilere karşı dikkatli olman hayrına olacak. Mümkün olduğunca sakin ve toleranslı kalman, ayağının yere sağlam basmadığını düşündüğünde adım atmaman, uygun zemin ve şartlar oluşana kadar beklemen yararına olacak.

2 Mart’ta doğan Yeni Ay kalbini dinleyerek, mutlulukla yaptığın işlerde başarıyla ilerleyebilmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy