Home » Hakkımda

Hakkımda

Merhaba, sayfama hoş geldiniz.

Ben Dilara Eda Gürsoy. 1983 yılında öğretmen anne ve babanın çocuğu olarak dünyaya geldim. Fakülte ve Yüksek Lisans eğitimimi Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Yüksek Mühendis olarak tamamladım. İş yaşamıma Kalite Mühendisi olarak başladım. 2009 yılında geçirmiş olduğum kadersel dönüşümden sonra hayat yönümü değiştirmeye karar verdim. Kişisel gelişim alanında Türkiye ve Dünya’daki en iyi eğitmenlerden birçok eğitim aldım. Kendimi keşfetmemde en çok yarar sağlayan Astroloji üzerine odaklandım. Astroloji, her seferinde beni şaşırtarak şevkle araştırmalar yapmamı sağladı. Kendi hayatımdan çarpıcı işaretler astrolojinin gizemini bana her zaman gösterdi. Uluslararası düzeyde kabul görmüş, ISAR (Uluslararası Astroloji Araştırmaları Birliği) ve APAI (Uluslararası Profesyonel Astrologlar Birliği) tarafından eğitim kalitesi onaylanmış olan ASA (AstroArt Astroloji Okulu)’ndan 3 yılın üzerinde eğitim aldım. Ustalaşma Projemi başarıyla tamamlayarak ASA Astroloji Ustalık Belgemi, diploma sınavını başarıyla geçerek ASA Astroloji Diplomamı almaya hak kazandım. Uzmanlaşma eğitimlerine katılarak Astro Psikoloji, Seçim Astrolojisi ve Horary Astroloji alanlarında uzmanlıklarımı tamamladım. Bunun yanı sıra uluslararası astroloji alanında tanınmış astrologlar; Büyük Britanya Astroloji Derneği Başkanı Roy Gillett, ABD Astropsikoloji Derneği Başkanı Glenn Perry, Dr. Lea Imsiragic, Deborah Houlding, Robert Currey, Geoffrey Cornelius, Maggie Hyde ve Dr.Benjamin Dykes’in da seminerlerine katıldım. Başta A.M.A. Öner Döşer ve Ph.D., A.A.O. Barış Özkırış olmak üzere Hande Kazanova, Zerrin Zindancıoğlu, Binnur Zaimler, Ata Nirun, Barış İlhan, Yeşne İren, Mustafa Konur’un seminerlerine de katıldım ve katılmaya da devam ediyorum.

Kendimi bilmek için başladığım yolda edindiğim bütün bilgileri harmanlayarak insanlara yarar sağlamak için kendi tasarladığım özel seminerlerimde sunuyor ve astrolojik danışmanlık hizmeti veriyorum. Astrolojik Danışmanlık hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi almak için TIKLA. Seminerler hakkında ayrıntılı bilgi almak için TIKLA.

ASA Astroloji Diploması
ASA Astroloji Ustalık Belgesi
Uzmanlaşma / ASA / Astro Psikoloji Eğitimi
Uzmanlaşma / ASA / Horary Astroloji Eğitimi
Uzmanlaşma / ASA / Seçim Astrolojisi Eğitimi
KDDE / Kişisel Dönüşüm Danışmanlığı Eğitmenlik Programı
NLP / Licensed Master Practitioner of Neuro-Lingustic Programming (Nöro Lingustik Programlama)
NLP / Licensed Practitioner of Neuro-Lingustic Programming (Nöro Lingustik Programlama)
EFT / Emotional Freedom Techniques (Duygusal Arınma Tekniği)
Norbekov Sistemi Seviye 1 / 2 / 3

Ruh, zihin, beden bütünlüğünün önce bedende başladığını öğrenmem küçük yaşlarıma dayanır. Özellikle almış olduğum dans eğitimiyle de bunu gerçekleştirdim. Dans ederken hiçbir şey düşünemez, sadece ana odaklanırız. Bu sayede beden, zihin ve ruhumuzla özel bir bağ kurup ilahi tarafımızla köprü oluşturur ve özümüze daha da yaklaşırız. Evrenin tüm enerjileri insanın içindedir. Dans ederken evrenin esintisini içimizde hissederiz.

1998 yılında Milliyet Gazetesi’nin Türkiye liselerarası müzik ve halk oyunları yarışmasında pandomim dalında Türkiye 1.liği, folklorik dalında Türkiye 3. lüğü almaya hak kazanan dans grubundaydım.

Bilinçli bir şekilde kendi ağırlığımla çalışarak edindiğim bilgilerle insanlara faydalı olabilmek için birçok eğitmenlik programına da katıldım.

Yoga Alliance Tarafından Onaylı Uluslararası Advayta Yoga 200 Saatlik Asistanlık Eğitimi
Yoga Alliance Tarafından Onaylı Uluslararası Advayta Yoga 200 Saatlik Hocalık Eğitimi Sertifikası
Ege Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi İşbirliği ile Pilates Matwork ve Yogalates Eğitmenliği Sertifika Programı
The Pilates Coach – Matwork Seviye 1 / 2 Training – Uluslararası Sertifika Programı
The Pilates Coach – Reformer Seviye 1 / 2 Training – Uluslararası Sertifika Programı
Functional Training – Uluslararası Sertifika Programı
The Pilates Coach – Pilates Mind Body Convention
The Pilates Coach – Anatomi Biomekanik ve Egzersiz Fizyolojisi Eğitimi

Astrology Loadstar

Comments are closed.