Kaynayan kazan kapak tutmaz. (Türk Atasözü)     

1 Şubat saat 08:45’de Yeni Ay doğuyor. İçin için büyüyen bir olayın, bir duygunun, çok geçmeden ortaya çıkma zamanı. Değişim etkilerinin yoğun olduğu bu dönemde, uzun zamandır çıkmayı beklediğin kozadan sıyrılıp kanatlanabilmek için itici güç hissedebilirsin. Düşüncelerini yeniden yapılandırarak hayatını değiştirecek zihinsel dönüşümü yapabilmek için adım atmayı düşünebilirsin. Gelecek hedeflerinle bağlantı kurabilir, eylemci tarafını açığa çıkararak yeni başlangıçlar yapabilir ve hayallerine doğru umutla yol almaya niyet edebilirsin.

Bunun yanında çevrendekilerle kurduğun ilişkileri gözden geçirerek ilişkilerine ve kendine olan bakış açını değiştirebilirsin. Sosyal ve özel ilişkilerinle ilgili kafanda oluşan karışıklıkların, zihnini zorlayan problemlerin umutla ve inançla aydınlığa kavuşabileceğini hissedebilirsin. Bu süreçte duygusal gelgitler, güç çekişmeleri, karmaşalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Ani bitişler, yol ayrımları oluşabileceği gibi aniden başlayan güzel birlikteliklerde olabilir.

1 Şubat’ta doğan Yeni Ay uzun zamandır çıkmayı beklediğin kozadan sıyrılıp kanatlanabilmen, ilişkilere ve kendine olan bakış açını değiştirmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy