22 MAYIS YENİ AY’I

Ürün ve hizmet kalitesinden bahsediyoruz. Peki ya ilişkilerimizin kalitesinden, iletişim kalitesinden, birbirimize karşı verdiğimiz sözlerimizin kalitesinden ne haber?

Max de Pree

22 Mayıs saat 20:48’de Yeni Ay doğuyor. Kaliteli ve etkin iletişimde bulunabilmek, farklı bakış açılarına kucak açabilmek ve yenilikleri zihnine taşıyabilmek için çok uygun bir dönemdesin. Bu süreçte nitelikli iletişim kurabilmek için söylenmeyenleri duyabilmeye, görünmeyenleri görebilmeye odaklanman ve özünden gelen sese kulak vererek yol alman yararına olacak. Yüzünü geleceğe çevirmeni sağlayan, ufkunun genişlemesine destek olabilecek her türlü farklı bilgi akışına ve sürpriz gelişmelere açık olman yararına olacak. İletişimin hız kazanacağı ve bilgi alışverişinin çoğalacağı bu özel zamanları, çözmek istediğin sorunların cevaplarına ulaşabilmek için kullanabilirsin.

Bunun yanında baskı altında ya da kısıtlanmış olduğunu hissedebilir, belirsizlik içeren durumlara karşı yanılsama yaşayabilir, duygularınla mantığın arasında kaldığını düşünebilirsin. Ağzından birdenbire çıkabilecek sert söylemlere karşı temkinli olman, keskin hamleler yapmamaya özen göstermen ve finansal konularda dikkatli yol alman yarar olacak.

22 Mayıs’ta doğacak Yeni Ay çevrendekilerle kaliteli iletişimde bulunabilmen, farklı bakış açılarına ulaşabilmen, yeni bilgiler öğrenmek istediğin alanlarda harekete geçmen ve yenilikleri zihnine taşıyabilmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy