7 MAYIS DOLUNAY’I

Gerçek kriz, daha iyi bir şey hayal edemiyor olmamız. Rutger Bregman

7 Mayıs saat 13:45’de Dolunay zamanı. Bir düşün. Hayatındaki kriz anlarını, tıkandığını hissettiğin ya da yolun sonundaki ışığı göremediğin anları… Dur ve düşün. Bunun için kendine zaman ayır. Çünkü Dolunay ‘gerçek kriz’ yaşayıp yaşamadığını sorgulaman için ışığını yansıtıyor gökyüzüne ve zihnindeki karanlığa… Şu anda bulunduğun noktadan daha iyi bir noktaya gelebileceğini tasavvur edemiyor musun? İşte o zaman gerçekten kriz yaşıyor olabilirsin. Bu özel süreçte içindeki değişim gücünü açığa çıkarabilir, derinden gelen yeniden yapılanma isteğine kulak vererek yol almak isteyebilirsin. Karanlığını aydınlatmak için gereksiz yere tutunduklarını bırakarak yeniye yer açabilir, mutluluğunu yükselteceğine inandığın şeylere doğru ilerlemek isteyebilirsin.

Bunun yanında bazı konularda ikilem yaşayabilir, zihninle kalbin arasında kaldığını hissedebilirsin. Yaşadığın krizler ya da kriz olarak nitelendirdiğin olaylar yolları aniden ayırmana, ya da sıkı sıkı birleştirmene neden olabilir. Çevrendeki insanlarla aranda duvarlar örebilir, ya da daha önceden ördüğün görünmez duvarları bir hamlede yıkabilirsin. Uzaklar yakın, yakınlarsa uzağın olabilir. İlişkilerinde ani kopuşlar yaşayabileceğin gibi beklenmedik şok edici başlangıçlar ve aşklar kapını çalabilir.

Dolunay’ın içindeki değişim enerjisiyle bağlantı kurmanı, yeniden yapılandırma yapman gereken alanlara ışık tutmanı sağlayan yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, ilişkiler, insanlar, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Genel olarak stresli hissedebileceğin bu zaman diliminde negatif etkilerin içinde olduğunu anladığın anlarda hemen hedeflerine odaklan. Yeter ki niyet et ve uygula. Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever.

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy