23 NİSAN YENİ AY’I

Hayatta en büyük hediye sağlıktır. En güzel tavır kanaat, en iyi ilişki ise sadakattir.Balzac

23 Nisan saat 05:26’da Yeni Ay doğuyor. Baharın coşkulu enerjisiyle doğacak olan Yeni Ay’la beraber hayatında var olan güzelliklere şükretme zamanı. Sahip olduklarının değerini fark etme, sana sunulan en büyük hediyenin kıymetini bilme ve sağlığına gereken özeni gösterme anı.

Yeni Ay’ın yoğun enerjisiyle hayatında yenilik ve değişim istediğin alanlarda, her zaman denediğinin dışında farklı bir adım atmayı düşünebilirsin. Aynı şeyleri deneyip aynı sonuçlara ulaşmaktansa, farklı şeyler deneyip elde edeceğin sonuçları değiştirmeyi planlayabilirsin. Radikal kararlar alarak sıra dışı hamleler yaptığında sürpriz ve çarpıcı gelişmeler olabilir, gelecek hedeflerine ve gönlünden geçen isteklerine daha da yaklaştığını görebilirsin. Bu süreçte özünle bağlantı kurup içinden gelen sesi dinleyerek yol alman yararına olacak. Bunun yanında işler düşündüğünden de yavaş ilerleyebilir, haddinden fazla zorlanabilirsin. Mümkün olduğunca sabırlı, sakin ve toleranslı olman yararına olacak. Ayrıca karışıklık içeren durumlardan uzak durman, ayağı yere basmayan hamleler yapmaman, uygun zemin ve şartlar oluşana kadar beklemen yararına olacak.

23 Nisan’da doğan Yeni Ay yaşamında sahip olduklarının değerini fark etme, sana sunulan en büyük hediyenin kıymetini bilme ve sağlığına gereken özeni göstermen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy