31 AĞUSTOS MAVİ DOLUNAY

Şer işi uzat hayra dönsün, hayır işi uzatma şerre dönmesin. (Türk Atasözü)                                                                                                  

31 Ağustos saat 04.36’da Dolunay anı. Her şeyi zamanında yapmak makbuldür. Kötüye giden işi iyiye döndürebilmek için emek vermek, zaman harcamak gerekir. İşi yarıda bırakmaktansa elini taşın altına koyup sebat ederek hayra çıkarılabilir. Aynı şekilde iyiye giden bir işi fazla uzattıkça dallanıp budaklanabilir. Beklenmedik aksilikler çıkabilir ve sonu kötüye varabilir. Bu yüzden hayra giden işi hemen sonuçlandırmak daha sağlıklıdır. Mavi Dolunay’ın çarpıcı etkileriyle işlerini hayra çıkarabilmek için zamanlamayı iyi kullanma ve sağlıklı çaba sarf ederek işlerini güzelliklerle sonuçlandırma zamanı.

Gergin etkilerin hissedilebileceği bu süreçte öfkeyle kalkıp zararla oturmaktansa, çözüm odaklı olman ve başta kendin olmak üzere çevrendekilere karşı sabırlı, toleranslı ve merhametli olman yararına olacak. İletişimle ilgili olabilecek tüm aksaklıklara karşı temkinli olman, iki dinleyip bir söylemen, akılcı düşünmeye ve sağlam adımlarla ilerlemeye dikkat etmen yararına olacak.

Dolunay’ın işlerini hayra çıkarabilmek için zamanlamayı iyi kullanman, çaba sarf ederek işlerini güzelliklerle sonuçlandırman için itici gücüyle destek olacak yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, ilişkiler, insanlar, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy