16 AĞUSTOS YENİ AY’I

Kavak uzaya uzaya göğe yetmez. (Türk Atasözü)

16 Ağustos saat 12.38’de Yeni Ay doğuyor. Kavak ağacı çok fazla uzayabilse de gökyüzüne ulaşamaz. Hangi alanda olursa olsun, ilerleyişin, gelişmenin ve yükselmenin bir sınırı vardır. 16 Ağustos’ta doğacak Yeni Ay’ın çarpıcı etkileriyle kendine şu soruları sorabilmek için alan açabilirsin. “Daima göğe yükseliş için mi çabalıyorum?”, “Hırslarımın esiri olduğum zamanlar var mı?”, “Sadece kendimin değil diğerlerinin de varlığını fark ederek çevremdekilere hoşgörüyle yaklaşabiliyor muyum?”, “Benmerkezci tavırlardansa paylaşımlara ve işbirliklerine önem verebiliyor muyum?”

İçsel mutluluğun için ne isen o olduğunu kabul edebilmeyi seçme zamanı. Kendini tanıyabilme, yönetebilme ve yüreğinin derinliklerinden istediğin şeylere doğru yönelme anı. Seni huzursuz eden, isyan etmeni sağlayan her ne varsa bulup hayatından çıkarabilme zamanı. Bu süreçte gönlünün istediği şeylere doğru yönelerek onlar için adım atabilirsin. Özündeki cesareti ve mücadele gücünü hakkıyla kullanabilirsin.

Bunun yanında bu süreçte gerginliklerden dolayı oluşabilecek endişelerden sıyrılıp çözüm üreterek ilerlediğinde krizleri fırsatlara çevirebilecek enerjiyi hissedebilirsin. Ayrıca bu süreç boyunca iletişimle ilgili olabilecek tüm aksaklıklara karşı temkinli olman, kendini dev aynasında görebilme yanılsamasına karşı uyanık olman, boyundan büyük işlere bulaşmaman, gereksiz yere uzayabilecek tartışmalardan kaçınman ve iki dinleyip bir söylemen yararına olacak.

16 Ağustos’ta doğan Yeni Ay yüreğinin derinliklerinden istediğin şeylere doğru yönelmen, keyifle yapabildiğin işlere odaklanabilmen, seni huzursuz eden her ne varsa bulup hayatından çıkarıp huzura erişmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek.

Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy