3 TEMMUZ DOLUNAY’I

Kaya uçmazsa dere dolmaz. (Türk Atasözü)

3 Temmuz saat 14.38’de Süper Dolunay zamanı. Büyük gereksinimleri karşılayabilmek için büyük fedakârlıkta bulunma, elini taşın altına koyma anı. Dolunayın çarpıcı etkisiyle seni engelleyen ve yolunun önünde duran büyük kayaları kaldırma, sadece kendin için özveride bulunma zamanı. Yıllardır sana hizmet etmediği halde üstlendiğin sorumluluklarınla yüzleşme, sana yük oldukları halde bırakamadıklarını bırakabilmek için alan açma anı. Ne zamandır istediğin halde yapmaya cesaret edemediğin cesur hamleleri yapmayı planlama zamanı.

Ayrıca bu süreçte kafan karışabilir, yanılsama yaşayabilir ve duygularınla mantığın arasında kaldığını düşünebilirsin. Risk oluşturabilecek durumlardan uzak durmanda, finansal alanda dikkatli olmanda ve tartarak yol almanda yarar olacak.

Dolunay’ın büyük gereksinimlerini karşılayabilmek için büyük özveride bulunmana destek olacak yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy