25 EKİM GÜNEŞ TUTULMASI

Bugün bana ise yarın sana. (Türk Atasözü)   

25 Ekim saat 13:48’de 2022 yılının son Güneş Tutulması olacak. Bugün bana ise yarın sana. Bugün bir kimsenin başına gelen pozitif ya da negatif bir durum, yarın başkasının da başına gelebilir. İster darlık, ister bolluk olsun. Neyin ne zaman olacağı bilinmez. Her şey zaman içinde el değiştirebilir. Bugün zengin olan yarın yoksul, bugün yoksul olan yarın zengin olabilir. Bu yüzden imkanlar elverdiğince dara düşmüş insanlara yardımcı olmak için alan açabilmek bütüne fayda sağlayabilir. Yılın son güneş tutulmasının çarpıcı enerjisini yoğun bir şekilde hissedebileceğimiz bu özel süreç boyunca; dengeler değişebilir, güvendiğimiz sağlam olduğuna inandığımız kalıplar yavaş yavaş çatırdamaya başlayabilir. Hatta birden bire aniden yıkılabilir. Yıkılanların yerine yenisini yapmayı düşünebilir, dönüşümü gerçekleştirmek için farklı yollar üretebilir, nelere ihtiyacın olduğunu bulabilirsin. Hayatında düzenlemek istediğin noktaları yeni baştan yapılandırmak için adım atmak isteyebilir, kendinle ilgili yeni bir dönem başlatmayı planlayabilirsin.

Güneş Tutulmaları Yeni Ay’dan katbekat güçlü ve etkilidir. Güneş Tutulmaları yeni başlangıçlar yapmak, eski davranış kalıplarını sonlandırıp yepyeni hedefler belirleyerek ilerlemek adına ideal zamanlardır.  Ayrıca Tutulmanın etkisiyle beraber hayatında ilerlemeni engelleyen her ne varsa yaşamından çıkarmak için adım atmayı düşünebilirsin. Böylece gelecek yepyeni dönem için hayatına yeniliklerin ve güzelliklerin gelmesi için yer açarak sağlam ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsin.

25 Ekim Güneş Tutulması yaşamımızda dönüşümü gerçekleştirebilmek için farklı yollar üretebilmemiz için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Güneş Tutulması’nın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy