28 TEMMUZ YENİ AY’I

Varsa hünerin, var her yerde yerin; yoksa hünerin, var her yerde yerin. (yerinmek:üzülmek,acınmak). (Türk Atasözü)

28 Temmuz saat 20.54’de Yeni Ay doğuyor. Hünerli kişinin toplum içinde her zaman iyi bir yeri vardır. Hünersiz kişi de nereye gitse elinden iş gelmediğine, istediği gibi iş yapamadığına üzülür. Etkili ve önemli olan bu süreç boyunca; doğuştan getirdiğin yeteneklerinle bağ kurabilir, keyifle yapabildiğin işlere odaklanabilir, toplumdaki yerini istediğin en iyi noktaya taşıyabilirsin. Kalben yapmak istediklerine yönelebilir, öne çıkmak istediğin alanlarda harekete geçebilirsin. Kendine uygun bir hayat yapılandırmak için öncelikle kendini ve yaşamını gözden geçirebilirsin. Yeniden düzenlemek istediğin noktaları daha iyiye taşımak için elini taşın altına koyabilirsin. Bunun yanında yenilikler, yeni girişimler, kendini gösterme, var olma ve varlığını ön plana çıkarma isteğin yoğunlaşabilir. Yaz mevsiminin başlangıcı ve sıcak enerjileriyle hareketlenerek niyetlerini canlandırabilirsin. Yeni Ay’ın yeni başlangıçları içinde barındıran özel etkisiyle beraber özüne dönüp en derinlerdeki arzularını açığa çıkarabilirsin.

Bunun yanında bu süreç boyunca baskı altında olduğunu, engellenmiş ve kısıtlanmış olduğunu hissedebilirsin. Özellikle hırslarının esiri olmamaya, kendini dev aynasında görmemeye özen göstermende yarar var. Sadece kendinin değil diğerlerinin de varlığını fark ederek çevrendekilere hoşgörüyle yaklaşman yararına olacak. Benmerkezci tavırlardansa paylaşımlara ve işbirliklerine önem vermen enerjiyi dönüştürecek ve pozitife taşıyacak.

28 Temmuz’da doğan Yeniay doğuştan getirdiğin yeteneklerinle bağ kurabilmen, keyifle yapabildiğin işlere odaklanabilmen, toplumdaki yerini istediğin en iyi noktaya taşıyabilmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy