29 HAZİRAN YENİ AY’I

Eveceğizim evceğizim, saklar benim halceğizim. (Türk Atasözü) 

29 Haziran saat 05.52’de Yeni Ay doğuyor. Her ailenin sadece ev içinde kalmasını istediği, başkalarınca bilinmesini istemediği ev durumları olabilir. Bunlar kimseye duyurulmaz. Evin halleri evin içinde kalır. Yeni Ay’la başlayacak etkili ve önemli olan bu süreç boyunca; başta kendi evin ve aileni, yuvandaki huzurunu, aile birliğini, ailen gibi yakın gördüğün insanlarla ve sevdiklerinle olan ilişkilerini gözden geçirmek isteyebilirsin. Yuvanla olan bağlantını nasıl iyileştireceğini ve nelere dikkat etmen gerektiğini sorgulayabilirsin. Bunun yanında ailen kadar yakın olduğun ilişkilerinde yeniden yapılandırmak istediğin noktaları dönüştürmek adına neler yapabileceğini düşünebilir, daha iyiye doğru yol alabilmek için elini taşın altına koyabilirsin. Yaz mevsiminin başlangıcı ve sıcak enerjileriyle hareketlenerek niyetlerini canlandırabilirsin. Yeni Ay’ın yeni başlangıçları içinde barındıran özel etkisiyle beraber özüne dönüp en derinlerdeki arzularını açığa çıkarabilirsin.

Bunun yanında bu süreç boyunca baskı altında olduğunu, engellenmiş ve kısıtlanmış olduğunu hissedebilirsin. İletişim alanındaki anlaşmazlıklara, ani duygusal tepkilere, ağzından çıkabilecek keskin sözlere karşı temkinli olman, stresli ortamlarda bulunmaman ve ani duygusal çıkışlardan kaçınman yararına olacak.

29 Haziran’da olacak Yeni Ay özellikle ailevi ilişkilerin başta olmak üzere bütün ilişkilerinde düzenlemen ve yeniden yapılandırman gereken alanlarda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy