Kuş olmayanın, uçurumlar üzerine yuva kurmaması gerekir. Friedrich Nietzsche

21 Haziran saat 09:41’de 2020 yılının ilk Güneş Tutulması olacak. Çarpıcı gelişmeleri içerisinde barındıran bu önemli süreç boyunca; başta kendi yuvandaki huzurun olmak üzere, ailene, aile değerlerine olan bakış açını, ailen gibi yakın gördüğün insanlarla ve sevdiklerinle olan ilişkilerini gözden geçirmeyi düşünebilirsin. Yuvanı ne şekilde koruduğunu ve nelere dikkat etmen gerektiğini sorgulayabilirsin. Bunun yanında ailen kadar yakın olduğun ilişkilerinde düzenlemek istediğin noktaları iyileştirmek adına neler yapabileceğini düşünebilir, daha iyiye doğru yol alabilmek için elini taşın altına koyabilirsin. Yaz mevsiminin başlangıcı ve sıcak enerjisiyle hareketlenerek isteklerini canlandırabilirsin. Güneş Tutulması’nın yeni başlangıçları içinde barındıran özel etkisiyle beraber özüne dönüp en derinlerdeki isteklerini açığa çıkarabilirsin.

Bunun yanında yoğun etkilerin gücüyle kafa karışıklığı ve kısıtlanmışlık hissi yaşayabilirsin. İletişim alanında anlaşmazlıklara, ani duygusal tepkilere, ağzından çıkabilecek sert sözlere karşı temkinli olman yararına olacak.

Güneş Tutulmaları Yeni Ay’dan katbekat güçlü ve etkilidir. Güneş Tutulmaları yeni başlangıçlar yapmak, eski davranış kalıplarını sonlandırıp yepyeni hedefler belirleyerek ilerlemek adına ideal zamanlardır. Ayrıca Tutulmaların etkisiyle beraber hayatında ilerlemeni engelleyen her ne varsa yaşamından çıkarmak için adım atmayı düşünebilirsin. Böylece gelecek yepyeni dönem için hayatına yeniliklerin ve güzelliklerin gelmesi için yer açarak daha rahat ilerleyebilirsin.

21 Haziran’da olacak Güneş Tutulması özellikle kendinle olan ilişkin başta olmak üzere ailevi – sosyal ilişkilerinde düzenlemen gereken alanlarda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Güneş Tutulması’nın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy