25 MART AY TUTULMASI

Fısıltı ev yıkar. (Türk Atasözü)     

25 Mart saat 10.00’da 2024 yılının ilk Ay Tutulması zamanı. Fısıltı dilden dile yayılmaya başladığında bilginin içeriği değişebilir, özünden farklılaşarak ilerleyebilir. Belli belirsiz ve kısık sesle söylenen sözler ortamda huzursuzluk oluşturup güvensizlik yaratabilir. Bunun sonucunda dengeler kayabilir, ilişkiler bozulabilir hatta ve hatta yuvalar yıkılıp toplumlar dağılabilir. Ay Tutulmasının özellikle ilişkiler alanındaki derin dönüşümleri içeren özel enerjisiyle başta kendinle olan ilişkin olmak üzere, özel-sosyal bütün ilişkilerini yeniden tarayabilirsin. Çevrendeki insanlarla olan ilişkilerini tartarak yaşanılanları daha geniş açıdan inceleyebilirsin. Ay Tutulmasının ilişkileri dönüştürücü etkilerini kullanarak hayatında temiz bir sayfa açmayı hedefleyebilir, zorlamayla ilerleyen ilişkilere tutunmayı bırakıp gereksiz yüklerinden özgürleşebilir, ilişkilerindeki dengeyi kurarak daha rahat yol alabilirsin. Bu süreçte iki dinleyip bir söylemen ve mümkün olduğunca sakin olman yararına olacak. Ayrıca belirsizlik içeren durumlara karşı temkinli olman, sağlamlığından emin olmadığın sürece yol almaman yararına olacak.

Ay Tutulması Dolunay’dan katbekat güçlüdür. Hayatındaki gizli ve karanlıkta kalmış alanları aydınlatır, görünür olmamış şeyleri açıkça görünür hale getirir. Hayatındaki aksaklıkları düzene sokmana itici gücüyle destek olur. Tutulmalar bazen stresli bazen de olumlu sonuçların ortaya çıkmasını hızlandırır. 25 Mart Ay Tutulması’nın güçlü enerjisiyle hayatında bırakmak istediğin olaylar, insanlar ve biriktirdiğin duygularınla yüzleşebilirsin. Hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Özellikle insanlar, ilişkiler, arkadaşlıklar, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey v.b.).

Ay Tutulması’nın yoğun etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir, stresli ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Ay Tutulması’nın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy