27 ARALIK DOLUNAY’I

Altın ateşte, insan mihnette(sıkıntıda) belli olur. (Türk Atasözü)

27 Aralık saat 03:33’de 2023 yılının son Dolunay’ı doğuyor. Altına benzeyen bir maddenin altın olup olmadığı ateşe dayanıklılık derecesi ile daha iyi anlaşılabilir. Bir kimsenin gerçek değeri de sıkıntıları göğüsleyebilme, zorluklarla baş edebilme ve öz varlığını koruyabilme gücü ile ölçülebilir. 2023 yılının son Dolunayı’nın yoğun enerjisiyle içsel gücünü hissedebilme, ışıltını altın gibi parlatabilme ve kendi değerine sahip çıkabilme zamanı. Bunun yanında çevrendeki insanların özüyle karşılaşma, asıl değerlerini anlama ve sana verdikleri gerçek değerle yüzleşme anı. Onların yanındayken sanki evinin sıcaklığındaymış gibi hissedebildiğin insanlarla beraber olabilmeyi seçme zamanı. Bu süreçte gelgitler yaşanabilir, önünü net görmekte zorlanabilir ve hiç beklemediğin ani çıkışlarla karşı karşıya kalabilirsin. Bu tarz dalgalanmalara karşı mümkün olduğunca sakin ve toleranslı olman yararına olacak. Çünkü kapanış dönemlerindeyken içsel gerginlikler, yanılsamalar, yön kaybı ve zorlanmalar yaşanabilir. İki dinleyip bir söylemen, kontrolsüz tavırlara maruz kalmamak için adımlarını temkinli atman yararına olacak.

Dolunay’ın içsel gücünü hissedebilme, ışıltını altın gibi parlatabilme, kendi değerine sahip çıkabilme, çevrendeki insanların özüyle karşılaşma, asıl değerlerini anlama ve sana verdikleri gerçek değerle yüzleştirebilecek yoğun enerjisiyle, yaşamında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy