5 ŞUBAT DOLUNAY’I

Buldum bilemedim, bildim bulamadım. (Türk Atasözü)

5 Şubat saat 21.28’de Dolunay zamanı. Kişi, elinde olanak varken bundan yararlanmayı bilemeyebilir. Faydalanma yollarını öğrendikten sonra da değerlendirecek fırsat denk gelmeyebilir. Akıllı kimse fırsatları zamanında, bilerek kullanandır. 5 Şubat Dolunay’ının yoğun enerjisiyle karşına aniden çıkabilecek fırsatlar için alan açma ve ayağı yere sağlam basan adımlar atma zamanı. Bulduklarının değerini bilme, var olandan maksimumda faydalanabilmek için harekete geçme anı. Kalbini, özünü dinleyip beraber ilerlemekten fayda sağladığın insanlarla yol alma zamanı. Bu süreçte değişimlere ayak uydurabilmek için zihnini tamamen açabilir ve bırakmak istediklerini geride bırakarak geleceğe yönlenebilirsin. Bütün bunları yaparken mümkün olduğu kadar sakin ve dikkatli olmanda yarar var. Adımlarını temkinli atman ve yol alırken sadece zihnini değil kalbini de dinlemen yararına olacak.

Dolunay’ın karşına aniden çıkabilecek fırsatlar için alan açabilme, ayağı yere basan adımlar atarak ilerleyebilmeni simgeleyen yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy