24 TEMMUZ DOLUNAY’I

Öfke, büyük bir güçtür. Kontrol edebilirseniz, bütün dünyayı harekete geçirecek bir güce dönüşebilir.  Swami Sivanada                                                       

24 Temmuz saat 05.36’da Dolunay zamanı. Etkili ve önemli olan bu süreç boyunca; öncelikle kendinle olan ilişkini mercek altına alabilir, olayları zihin ve kalp süzgecinden geçirdikten sonra yol almak isteyebilirsin. “Karşındaki insanlarda seni rahatsız eden şeyler aslında kendi içinde gizlenmiş öfkenin ya da negatif duyguların yansıması olabilir mi?” diye düşünerek derin bir yüzleşme yaşayabilirsin. Değişime zihninden başlamak isteyebilir, tıpkı faydasız otlardan bahçesini temizleyen bir bahçıvan gibi zihnini istemediğin düşüncelerden temizlemek için adım atabilirsin. Zihninde yapışıp kalmış, zararlı düşünceler oluşturan bütün otları söküp atabilir, özgürlüğünü kısıtlayan ve seni sen olmaktan çıkaran her şeyi sonlandırmak isteyebilirsin. Bütün bunları yaparken yakıp yıkmak, hem kendini hem de çevrendekileri incitmek yerine mümkün olduğu kadar sakin ve dikkatli olman iç huzurun için önemli. Ayrıca bu süreç boyunca iletişimle ilgili olabilecek tüm aksaklıklara karşı temkinli olman, boyundan büyük işlere bulaşmaman, gereksiz yere uzayabilecek tartışmalardan kaçınman ve iki dinleyip bir söylemen yararına olacak.

Dolunay’ın kendinle olan ilişkini mercek altına almanı, olayları zihin ve kalp süzgecinden geçirdikten sonra ilerlemeni ve hayatında değişim yapman gereken alanlara ışık tutmanı sağlayan yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, ilişkiler, insanlar, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Genel olarak stresli hissedebileceğin bu zaman diliminde negatif etkilerin içinde olduğunu anladığın anlarda hemen hedeflerine odaklan. Yeter ki niyet et ve uygula. Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever.

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy