27 NİSAN DOLUNAY’I

Değişim, ancak içeriden açılabilen bir kapıdır. Terry Neill

27 Nisan saat 06:32’de Dolunay zamanı. İçine dönmek, içindeki kapalı kalan bütün kapıları tek tek açmaya niyetlenmek ve dönüştürmek istediğin hayat alanların için adım atmayı planlayabilirsin. Bu özel süreçte içindeki değişim gücünü açığa çıkarabilir, derinden gelen yeniden yapılanma isteğine kulak vererek yol almak isteyebilirsin. Karanlığını aydınlatmak için gereksiz yere tutunduklarını bırakarak yeniye yer açabilir, mutluluğunu yükselteceğine inandığın şeylere doğru ilerlemek isteyebilirsin. Bu sayede uzun zamandır bilinçaltının kapalı odalarında kalarak derman arayan noktalara çarpıcı dokunuşlar yaparak şifalanmalarını sağlayabilirsin. Hamle yaptığın değişim alanlarında sağlam, kararlı, güçlü ve azimli bir şekilde ilerlediğinde sonuca ulaşmana destek olacak yoğun bir Dolunay enerjisi hakim gökyüzünde. Niyetlerine, hedeflerine kavuşmana da itici gücüyle destek olacak.

Dolunay’ın dönüşümleri içinde barındıran özel enerjisiyle ağır aksak ilerleyen ilişkilere tutunmayı bırakıp özgürleşme, gerekirse farklı yollara ilerleme zamanı. Gerçek bağların tam olarak kurulamadığı ilişkilerde ani kopmalar yaşayabilirsin. Zorlamayla ilerleyen her şeyi sonlandırmak isteyebilir, tertemiz bir sayfa için yer açmayı planlayabilirsin. Son zamanlarda çözümlemek için çaba sarf ettiğin konuları sonuca bağlayarak ayağı yere sağlam basan bir şekilde ilerleyebilirsin. 27 Nisan Dolunayı’nın değişim etkilerini kullanabilirsen hayatında temiz bir sayfa açmak için gereksiz yüklerden arınabilir, ilişkilerindeki dengeyi kurarak daha rahat yol alabilirsin.

Dolunay’ın içindeki değişim enerjisiyle bağlantı kurmanı, yeniden yapılandırma yapman gereken alanlara ışık tutmanı sağlayan yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, ilişkiler, insanlar, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Genel olarak stresli hissedebileceğin bu zaman diliminde negatif etkilerin içinde olduğunu anladığın anlarda hemen hedeflerine odaklan. Yeter ki niyet et ve uygula. Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever.

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy