12 NİSAN YENİ AY’I

Yapabildiğiniz ya da düşünebildiğiniz her neyse, başlayın. Cesaretin dehası, kudreti ve büyüsü vardır. Goethe

12 Nisan saat 05:30’da Yeni Ay doğuyor. Baharın coşkulu enerjisiyle doğacak olan Yeni Ay’ın yoğun etkisiyle hayatında yenilik ve değişim istediğin alanlarda, farklı ve denediğinin dışında bir adım atmayı düşünebilirsin. Aynı şeyleri deneyip aynı sonuçlara ulaşmaktansa, farklı şeyler deneyip elde edeceğin sonuçları değiştirmeyi hedefleyebilirsin. Bu süreçte özünle bağlantı kurup içinden gelen sesi dinleyerek yol alman yararına olacak. Farkındalığını yükseltmek, farklı çıkış yolları bulmak, baharın gelişiyle tazelenmek ve kendi şifanı kendi özünde bulmak için itici güç hissedebilirsin. Dönüşümün gücüyle yenilenerek yol almanın güzelliğini fark edebileceğin yeni bir dönem başlatmayı planlayabilirsin.

Bunun yanında güç çekişmelerinden dolayı ani çıkışlar yapmamaya, aşırı risk almamaya dikkat etmen yararına olacak. Mümkün olduğunca sabırlı, sakin ve toleranslı olman yararına olacak. Netlikten uzak, karışıklık içeren durumlardan uzak durman, ayağının yere sağlam basmadığını düşündüğünde adım atmaman, uygun zemin ve şartlar oluşana kadar beklemen yararına olacak.

12 Nisan’da doğan Yeni Ay yaşamına katmak istediğin yeni başlangıçlar ve hayatında dönüştürmek istediğin alanlarda harekete geçmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy