13 MART YENİ AY’I

Sakin kalmayı öğrendiğinizde, gerçekten sakin kalıp hayatın akışına izin verdiğinizde, parlayacaksınız. Morgan Freeman

13 Mart saat 13:21’de Yeni Ay doğuyor. Ruhunun ihtiyacı olan şifayı bulmak için sakin kalarak alternatif yollar üretebileceğin bir Yeni Ay dönemindesin. Kulağını kalbine dayayarak özünün huzur bulması ve ışığını parlatabilmen için hayatında iyileştirmek istediğin bütün alanları yeniden düzenleyebilirsin. İçsel farkındalığını yükseltmek, zihninin derinlerine inerek ilginç çıkış yolları bulmak, bahara bir adım kala tazelenmek, yenilenmek ve kendi şifanı kendi özünde bulmak için itici güç oluyor. Sevgi, ilgi, merhamet ve şefkati derinden hissetmek isteyebileceğin, dönüşümün gücüyle yenilenerek yol almanın güzelliğini fark edebileceğin yeni bir dönem başlatmayı hedefleyebilirsin.

Kendinle baş başa kalmak isteyebilir, zihninin karanlık odalarında kapalı kalmış olan şeyler yeniden açığa çıkabilir. Yeni Ay’ın yoğun enerjisiyle ruhsal dönüşümünü gerçekleştirmek için farklı yollar üretebilir, bu sayede nelere ihtiyacın olduğunu bulabilirsin. Tutunduğun her ne varsa bırakıp bahara yüklerinden arınarak girebilirsin.

13 Mart’ta doğan Yeni Ay ruhunun şifa arayan alanlarına ışık saçmayı, sevgiyi, ilgiyi, şefkati, merhameti ve kaliteli iletişimin gücünü derinden hissetmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy