11 ŞUBAT YENİ AY’I

Kelebek bir defa kanatlandı mı, bir daha asla tırtıl haline gelmez. Colin Wilson

11 Şubat saat 22:05’de Yeni Ay doğuyor. Değişim etkilerinin yoğun olduğu bu dönemde, uzun zamandır çıkmayı beklediğin kozadan sıyrılıp kanatlanabilmek için itici güç hissedebilirsin. İdeallerine doğru yönelerek bireyselliğini özgürce yaşamayı düşünebilirsin. Düşüncelerini yeniden yapılandırarak hayatını değiştirecek zihinsel dönüşümü yapabilmek için adım atmayı düşünebilirsin. Özündeki cesareti ve mücadele gücünü hakkıyla kullanabilir, şaşırtıcı sürprizlerle beraber kalbinin derinliklerinde sakladığın isteklerine doğru yavaş yavaş yol alabilirsin.

Bunun yanında başkalarıyla kurduğun ilişkileri tek tek gözden geçirerek ilişkilerine ve kendine olan bakış açını değiştirebilirsin. Sosyal ve özel ilişkilerinle ilgili kafanda oluşan karışıklıkların, zihnini zorlayan problemlerin umutla ve inançla aydınlığa kavuşabileceğini hissedebilirsin. Bu süreçte duygusal gelgitler, karmaşalar ve anlaşmazlıklar olabilir. Ani bitişler, yol ayrımları oluşabileceği gibi aniden başlayan güzel birlikteliklerde olabilir.

11 Şubat’ta doğan Yeni Ay uzun zamandır çıkmayı beklediğin kozadan sıyrılıp kanatlanabilmen, ilişkilere ve kendine olan bakış açını değiştirmen için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Yeni Ay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy