2 EKİM DOLUNAY’I

Yetenek, sükunet içinde ortaya çıkar. Karakter ise dünyanın fırtınaları içinde.

Johann Wolfgang von Goethe

2 Ekim saat 00:05’de Dolunay zamanı. Dünyanın fırtınaları içinde çarpışırken karakterini ortaya çıkarabilir, çevrendeki insanlarla olan ilişkilerini tartarak yaşanılanlara daha geniş açıdan bakmak isteyebilirsin. Bu süreçte bağların tam olarak kurulamadığı ilişkilerde ani kopmalar yaşayabilir, seni anlamadığını hissettiklerinden uzaklaşmak isteyebilirsin. Zorlayıcı deneyimler yaşadığın insanlara ve olaylara tutunmayı bırakıp özgürleşmeyi seçebilirsin. Hayatında tertemiz bir sayfa açmak için tüm yüklerinden kurtulabilir, ilişkilerindeki dengeyi kurmayı hedefleyerek daha sağlam ilerleyebilirsin. Özel ilişkilerinde de çarpıcı kararlar alabilir, ani kopuşlar ya da yeni başlangıçlar yaşayabilirsin.

Gergin etkilerin hissedilebileceği bu süreçte öfkeyle kalkıp zararla oturmaktansa, çözüm odaklı olman ve başta kendin olmak üzere çevrendekilere karşı sabırlı, toleranslı ve merhametli olman en büyük yardımcın olacak. Mümkün olduğunca dürtüsel ve fevri davranmamaya, akılcı düşünmeye ve emin adımlarla ilerlemeye dikkat etmen yararına olacak.

Dolunay’ın ilişkilerde çözüm aradığın alanları bulmanı sağlayıp iyileştirerek yol almana destek olacak yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan sana yük oldukları halde bırakamadığın şeyleri bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. Tutunduklarının gitmesine izin ver, izin ver ki yerine yenileri gelebilsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy