12 ARALIK DOLUNAY’I

İnsanları; kitaplar gibi düşünün ve kapaklarına bakıp aldanmayın; asıl değerini okumaya başlayınca anlarsınız.

Mevlana

12 Aralık saat 08:12’de Dolunay zamanı. Çevrendeki insanların özüyle karşılaşma, asıl değerlerini anlama ve sana verdikleri gerçek değerle yüzleşme zamanı. 2019 yılının son Dolunayı’nın ve 26 Aralık 2019’da gerçekleşecek son Güneş Tutulması’nın öncesinde özellikle ilişkiler alanında sonlanmak için bekleyen bütün defterleri kapama anı. Zorlanarak kapattığın tüm kapılarla beraber; yaşamına yeni pencereler açmak, seni gereksiz yere meşgul eden hayat alanlarını yeniden yapılandırmak için Dolunay’ın kuvvetli enerjisiyle yoğun bir itici güç hissedebilirsin. Bu süreçte gelgitler yaşayabilir, önünü net görmekte zorlanabilir, zihin karışıklığıyla gelen anlamsız gerginlikler ve hiç beklemediğin ani çıkışlarla karşı karşıya kalabilirsin. Bu tarz dalgalanmalar hissettiğinde mümkün olduğunca sakin ve toleranslı olman yararına olacak. Çünkü sonlanma dönemlerindeyken içsel gerginlikler, yanılsamalar, yön kaybı ve zorlanmalar yaşayabilirsin.

Dolunay’ın özellikle çevrendekilerle olan ilişkilerini ve iletişimini sorgulatacak yoğun enerjisiyle, hayatında anlamsızca yer tutan her ne varsa bırakabilmek için gereken içsel gücü hissedebilirsin. (Öncelikle ilişkiler, insanlar, düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar, v.b.).

Dolunay’ın etkisiyle duygusal gelgitler yaşayabilir ve gergin hissedebilirsin. Olumsuzluklara takıldığını fark ettiğinde Dolunay’la Özüne Yolculuk başlıklı yazımın içerisinde Geçmişi Bırakma Uygulaması kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/24/dolunayla-ozune-yolculuk/

Dolunay’ın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy