ASTROLOJİK DANIŞMANLIK hakkında detaylı bilgi almak için TIKLA

Çok sıkıldığım bir anda instagramda bir paylaşım yapmıştım.

Birisi doğum haritama bakabilir mi? diye.

Birkaç gün sonra hayatımda okuduğum en detaylı, en profesyonel maillerden birini almıştım.

Sevgili Dilara’dan gelen mail beni çok etkiledi.

Kendini tanıtmış, kaynak göstermiş ve ne yapacağını hatta biraz nasıl yapacağını da anlatmıştı.

Bu detaylar tabii ki beni etkiledi.

Gerekli bilgileri verdim ve ikimiz için de uygun bir zaman için randevulaştık.

O gün geldiğinde çok heyecanlıydım. Daha önce tecrübe etmemiştim bunu ve beni neyin bekleyeceğini bilmiyordum.

Anne karnındayken sana, ruhuna akan bir enerji var. Sen çok küçük yaşlardan beri var olan güzelliği görmeye odaklısın. Güzellikleri gören ve insanlara gösteren birisin. Bu enerji konumlandığı nokta itibariyle öğrenme ve öğretmeyi de kapsıyor.

Ebedi öğrenci bir ruh!

dediği zaman gözlerim dolmuştu.

Beni bu dünyada etkileyen çok önemli sözlerden biridir, hele ki cümleye böyle başlaması hafif bir gurur hissetmeme de sebep oldu.

İçimdeki bitmek, durmak bilmeyen öğrenme arzusu, sonra da bunu anlatma arzusu meğerse ‘öyle olması’ gerektiği için öyleymiş.

Bu durmak bilmeyen duygumu özgürce yaşayabilirim yani artık 🙂

Doğum Haritası nedir? Ne değildir? Bu işi anlatmayı işin uzmanına bırakacağım. Ben ne düşündüğümü, ne hissettiğimi anlatmak için buradayım.

Doğum Haritam analiz edilmeye başladığı zaman kendimi çıplak gibi hissettim. Bebekliğimden itibaren yaşanan ‘büyük olaylar’ kendi içimdeki fırtınalar da dahil bir şekilde önüme sunuldu.

bu anlamda gerçekten etkilendim. Şöyle bir şey var Dilara’nın söylediği ‘farkındalık’ haritaları ve yaşamınızdaki bir çok şeyi ‘fark edersen dönüştürebilirsin’.

Bunu koluma dövme yapmak istiyorum.

Kendimle, hayatla vs bir çok şeyi fark edip, elim kolum bağlı oturuyorum.

Oysa fark edersem her şey değişebilirmiş.

Tabii fark edip, onun üzerine çalışılırsa değişir her şey!

Bu yüzden ‘farkındalık’ önemli!

Zaten kader dediğimiz şeyin de başı ve sonu belli, detayları bizim şekillendirdiğimize inanırım ben.

Tabii ki burada 3 saatlik seansımı anlatsam bu yazı bitmez 🙂

İlk defa deneyimlediğim için bir şeyle kıyaslayamıyorum. Ama beni çok tatmin eden, yaşananların yaşanması gerektiğini anlamama yardımcı olan, beni motive eden ve umutlandıran bir görüşme oldu.

Üstelik seansı kaydedip gönderdiği için de zaman zaman geri dönüp dinleyebiliyorum tekrar tekrar.

İşini güzel yapan insanları çok sevin 🙂

Bu yüzden çok takdir ve tebrik ediyorum Dilara seni!

Çok teşekkür ederim her şey için bir kere daha.

Sevgili Sergül Kato’nun güzel yazısının tamamını okumak için TIKLA.


Dilara’dan 2 yıl önce (2015 yılında) astrolojik danışmanlık aldım. Astrolojiye ilgi duyanlar zaten astrolojinin faldan çok uzak bir alan olduğunu bilirler; ancak Dilara’nın tarzı astroloji sever biri olarak benim için bile çok farklıydı! Daha önceden 2 farklı astrologla tanışmış ve ufak danışmanlıklar almış biri olarak kesinlikle söylemeliyim ki Dilara’nın yaptığı çalışma bir nevi astro-terapi! Bana dair kimsenin kuramayacağı cümleleri çeşitli haritalar üzerinden yorumladı, kendime ait bir çok şeyi anlamama, yaşadığım olayları anlamlandırmama vesile oldu. Detay detay ve çok matematiksel incelemeler yaptığını fark ettim, bunda mühendis olmasının payı olduğunu tahmin ediyorum. Hem çok güler yüzlü, hem de çok sıcak bir danışman. Yurtdışına taşınmış olmam sebebiyle ikinci bir analiz yaptırma fırsatım olmadı; ancak en kısa zamanda yeniden bir araya geleceğimizi, en azından bir Skype danışmanlığı yapabileceğimizi düşünüyorum =) sevgiyle kal Dilaracığım (C.B.A.)


Çok net! Yani bu nedir? Nasıl bir şeydir? Diye merak ediyorsanız eğer hiç bu sorularla vakit kayıp etmeyin derim ben. Yani merak ediyorsanız sorun Dilara’ya seve seve cevap verir muhteşem bir danışman ama muhteşem bir danışman olmanın ötesinde, yıldız haritanızı okuma ve yorumlamaya bambaşka bir boyut getirmiş birisi. Size şu şekilde açıklayacağım.

Dilara’dan danışmanlık aldığım zaman, kafam çok karışıktı ve enerjimin çok hızlı tükendiği, kafamda da hayatımda da hiç bir şeyi toparlamayı beceremediğim bir dönemdeydim. Kendi kendimi sorguladığım bu dönemde nişanlımın tavsiyesi ile (o zaman daha kız arkadaşımdı:)) gittim.

Kendi problemlerim gözümde o kadar büyüktü ki böyle bir şeyin bana faydalı olabileceğini düşünmemiştim.

Dilara haritamı çıkarttı önüme ve anlatmaya başladı. Anlattıkça adeta kendi hayatımın enerjisini hissettim. Bir kaç noktada başım döndü. Bittiğinde ise çok yoğun bir meditasyondan çıkmışım gibi bir halim vardı. Kendimi yenilenmiş hissediyordum evet ama bundan ibaret değildi. Kafamdaki problemlerin çoğunu Dilara bana haritamı anlattıkça, ben kendi kafamda kendi kendime cevaplamış şekilde buldum. Kendi geçmişim, günüm ve geleceğimle, kendinle senkronize olmuş hissettirdi.

Dilara’nın danışmanlığı kime ne verebilir bunun cevabını veremem, ben sadece bana en ihtiyacım olan şeyi verdiğini biliyorum, o da kendimi kendimle bir hissetmek.

Her şey için teşekkür ederim Dilara 🙂 (Y.C.G.)


Astrolojiye olan ilgim kendi burç özelliklerimi bilmekten öteye gitmemekle beraber kişisel gelişim ve farkındalık konularına ilgi duyan biriyim. Dilara’nın bir eğitimine katıldım ve astrolojinin aslında kişisel gelişimin önemli bir boşluğunu doldurarak konuları bütünlediğini fark ettim. Sonrasında yaptığımız bir seansta kendimle ilgili, başkasından duymayı hiç beklemediğim yorumlar yaptı. Bana kendimi tanıttı. Kendimi ve hayatımı olumlu ve olumsuz yönleriyle kabul etmemi, belki affetmemi ve geçmiş deneyimlerimle dost olup yüzümü geleceğe dönmemi sağladı. Sadece bir seansta yaptığı katkıyı düşününce, eğitimlerine devam etmesini ve mümkün olduğu kadar çok sayıda insana ulaşmasını dilemekten başka bir şey yapamıyorum. Çok zeki, sistematik çalışan her danışanı ile azami ciddiyetle ilgilenen bir danışman ve kesinlikle güven verdiğini söyleyebilirim.


Dilara Hanım, ses kaydını ilk dinlemeyi kaçak göçekde olsa dayanamayıp tamamladım.
Şu an biraz şaşkın ve çok etkilenmiş durumdayım.
Öyle noktalar vardı ki, nabzım hızlandı, ürperdim…
Öyle nokta atışları vardı ki, “yok artık” dedim.
Bazı yerleri ağlayarak dinledim.
Kapanıştaki haritalarımızın eşleşmesi ve hatta benzer dereceler konusunu duyunca zaten “evet” dedim…Çünkü “tesadüfen” sizi bulduğum andan beri aslında içimde bir yerlerde biliyordum ki, siz yoluma ışık tutacak ve gel bak bu taraftan deyip şöyle bir omzuma dokunacak kişiydiniz.
İyi ki sizi bulmuşum, tekrar tekrar teşekkürler.
(Ve tabii ki işinize olan saygınıza hayran olduğumu da söylemeliyim) (Y.K.)


Biraz önce danışmanlık esnasında aldığınız ses kaydını tekrar dinledim. Bu ses kayıtları o kadar harika oluyor ki kendimi gözlemlememi sağlıyor (yine pek bir heyecanlı aklımdakileri aktarma çabasına girmişim) Mesaj atmamın sebebi, bana çok güzel şeyler göstermişsiniz, asıl şimdi algılıyorum. Hem buna teşekkür için hem de yine tüm sabrınız için (içimdekileri heyecanla aktarışlarımda beni dinleyip, anlamaya çalışmalarınızda) çok teşekkür etmek istedim.
İyi ki hayatıma dokunuyorsunuz.


O biiiir Astrolog, o biiiiiir Ruh Çilingiri, o biiiiir Sıcak Omuz, o biiiiir Sembolizma Okuyucusu, ama en önemlisi o biiiir Dost..

Yollarımız 2018 senesinde kesiştiğinden beri hayatımda inanılmaz dönüşümler evrimler oldu; çok daraldığım, arafta sıkışıp kaldığım ve hayat amacımı öğrenmek istediğim bir andı…Mailimden sonra kısa bir süre geçmesine ve beni hiç tanımamasına rağmen beni arayıp sıcacık sesiyle hiçbir beklentisi olmadan haritamı/ruhumu bana anlatıp, kilitleri açmaya başlamıştı bile…

Aldığım danışmanlık, daha önceki hiçbir astrolojik danışmanlık deneyimime benzemiyordu. Danışmanlık sonrasında çözüm için ışık tuttuğu noktaları, hayatıma uygulamaya geçirdikçe kişisel gelişimimde ve yaşam yolumdaki ilerlememde muazzam fark oldu ve Dilara’ya yürekten teşekkür ediyorum.

Kendinize verebileceğiniz en güzel hediye müthiş öngörüleri ve hisleriyle Ruhunuzu okuyup kilitleri adeta bir çilingir gibi çözen Dilaracığımdan danışmanlık almak olacaktır. Yürekten teşekkür ve sevgilerimle. (T.K.)


“Ne olmak istemediğimi biliyor ama ne olmak istediğimi bilmiyordum.” Buna ilaveten kafamda kendi geleceğim ile ilgili bir sürü ihtimaller bulutu uçuşuyordu.

Sevgili Dilara ile yolumun kesişmesi ve haritam üzerinden yaptığı analizler ile ne olmak istediğim ile ilgili noktayı koydum. Teşekkürler!” (M.M.O.)


Mühendislik ile astroloji birleştiğinde ortaya bu çıkıyor demek ki. Şaşkınlık içinde ve hayretle dinledim. 3 saat nasıl geçti anlamadım. Bir nevi gözüm açıldı. Çok emek edilmiş dosyamız için. Bizlere çok faydan oldu. Emeğine, ağzına sağlık. Teşekkürler (L.A.)


İyi ki varsın Dilara Hanım. Astrolojik danışmanlık alarak hayatımda anlayamadığım, anlamlandıramadığım her şeyi görmeme vesile oldun. Bakış açımı değiştirdin. Çook teşekkürler… (N.A.)


Daha önce doğum haritasına baktıran biri olarak öncelikle sunu söylemem gerekiyor: Dilara Hanım bildiğiniz astrologlardan değil. Doğum haritanıza bakıyor evet ama öyle bir bakış açısı getiriyor ki, kendinizi ve hayatınızı daha iyi anlamanızı sağlıyor. 2 saatlik seans süresince kendimle ilgili bir yolculuğa çıktım. Bu yolculukta, Dilara Hanım’ın söyledikleriyle ve yorumlarıyla, kafamdaki parçalar yerine oturdu. Aydınlandım. Hayata karşı tutumumun nereden kaynaklandığını anladım. Neyi düzeltmem gerek onu öğrendim. İyi ki danışmanlık almışım dedim. Kendisine güler yüzü ve danışmanlığı için tekrar teşekkür ederim. (G.D.S.)


Benden de bir dipnot: İnanılmaz pozitif bir enerjiniz var. Bütün gün sizin verdiğiniz enerjiyle geziyorum. İltifat olsun diye demiyorum gerçekten öyle. Acayip bir his var ben de, yani bu benim değil, ayırt edebiliyorum. İçimi temizlemiş gibisiniz. Nasıl yaptınız bilmiyorum ama bugüne kadar hissi anlamda böyle değildim. Bu yeteneğinizi kaybetmeyiniz. Umarım yine buluşma veya irtibatta kalma fırsatı olur. Mutlu olurum. Kendinize iyi bakın. Görüşmek üzere. (M.İ.)


Dilara Hanim, size çok teşekkür ederim özenli çalışmanız ve emekleriniz için! Sizi bulduğum için mutluyum. O kadar iyi geldiniz ki, sesiniz, naif yapınız, samimiyetiniz… Kendimi çok kolay açabilen biri değilim, anlattıkça anlatmak istedim. Günümü iyileştirdiniz. Tekrar tekrar teşekkür ederim. En derin iyi dileklerimle, sevgiler…

Dilara Hanım’la kafamın çok karışık aynı zamanda da çok karamsar olduğum bir dönemde karşılaştık kendisi  doğum haritası analizimi yaparken aynı zamanda yaşadıklarımı hayatımda  tekrarlayan enerjileri neden nasıl niçin olduğu hakkında çok detaylı bilgiler verip kafamda eksik kalan parçaların cevabını buldu ve kesinlikle işini çok iyi hakkıyla ve ince eleyip olasılıkları açık ve net şekilde belirtip güzel ve haritayı sizin en iyi anlayabileceğiniz şekilde analiz ediyor kendisi. bana karanlıkta ışık olduğu için çok teşekkür ederim. (P.G.)

Bence içindeki sorunu hissedip bir türlü bu sorunun adını koyamayanlar ve çözüm bulamayanlar kişiler Dilara Hanımı buluyorlar. Bu yüzden belki diğer yorumlar gibi aynı diyebilirsiniz. Ancak tüm samimiyetimle yazıyorum. Sürekli benzer olayları yaşamanın verdiği bir ağırlık vardı. Zihnim ile kalbim birbirine girmiş gibiydi. İnternetten astroloji danışmanlık diye arattım. Neden yazdığımı bile bilmiyorum. Sanki yönünü bulmak için Kutup Yıldızını ararsın ya öyleydi galiba. Dilara Hanımla iletişime geçtik. Nasıl bir yol izlediğini teker teker anlattı. Online danışmanlık aldım. 3 saat nasıl geçti anlamadım. Anlattıkça yapbozun parçaları gibi her şey kafamda oturdu. Kafamdaki şeyler o kadar berraklaştı ki yükler hafiflemeye başladı. Ve en önemlisi bu sorunlar için zihnimde çözüme ulaşabileceğim yollar açtı. Çokkk ama çokk teşekkür ederim Kutup Yıldızı. (C.S.)


Dilara Hanımcım,

Size karşı hissettiğim minnet duygusunun gerçek anlamda tarifi yok, bunu tüm samimiyetimle söylediğimi bilmenizi isterim öncelikle. Astrolojinin insanlara neyi neden yaşadıklarına dair muazzam bir farkındalık kazandırabileceğinin çok farkında olmama rağmen, sizin yaptığınızın klasik bir astroloji danışmanlığından çok daha başka, bambaşka bir tarafı olduğunu, insanın hayat yolculuğuna ışık tutarken aynı zamanda ruhuna da ışık tutan ve tam da bu nedenle neden aynı konularda kısır döngüye girdiğini, örneğin neden hep her şeyi doğru yaptığına “inandığı” halde değersiz hissettiren ilişkiler ağına saplanıp kaldığını yada neden kendini yüksek potansiyelli biri olarak görmesine rağmen yeterince başarılı hissedemediğine dair muazzam bir “ışık yakma” ile aklımda tüm taşların yerine oturmasını sağladığınız şefkatli ve ilgili cümlelerinizi duyduğum anda anladım.

Siz bana altın bir anahtar verdiniz, gerçekten. Ve o anahtarı kullanabileceğim doğru kapıları bulabilmem için şahane yollar açtınız. Şu an bu satırları tüm o açtığınız yolları anlamış ve söylediklerinizle anlamlandırmış biri olarak yazıyorum ki sanırım koçluk danışmanlığı da alsam, bireysel seanslara da gitsem, psikologlarla yoldaşlık da yapsam ruhumda ve hayatımdaki boş depoların ne olduğunu bu kadar kısa sürede bu kadar net göremez üstelik daha da önemlisi hangi istasyonların beni doğru yakıtla dolduracağını da keşfedemezdim  sanıyorum (ki henüz 15 gün oldu danışmanlık alalı ve gerçekten şaka gibi!) Şu an ilişkilerde neyi yanlış yaptığımı o kadar iyi anladım ki şu ana kadar bunu keşfedememiş olduğum için içten içe kahkahalara boğuluyorum 🙂 Bu ne demek biliyor musunuz? Bu GÜÇ demek! Bildiğiniz şeyin artık karşınızda güç kaybetmesi ve sizin bu “durumu çözdüm” güveninizle hayat enerjisi ile, evrenin sonsuz kaynakları ile, öz güvenle, GÜÇ ile dolmanız demek! Adeta bir “çekim merkezi” haline gelmeniz demek. Sonsuz çabayla önünüze gelmesini istediğiniz şeylerin (ki tüm o çabaya rağmen gelmeyen şeylerin) çabasız ve inanılmaz bir cömertlikle önünüze gelmesi demek. Keyifle ve aşkla memnun edilmeye çalışmanız demek. Evrenin tüm ihtişamıyla sizin için çalışmaya başlaması demek! Bir insan bir insana başka daha ne verebilir?

Tüm titizliğiniz, tüm şefkatiniz, tüm hassasiyetiniz, tüm özeniniz için, kalbiniz, aklınız ve ruhunuzla ihtiyacı olan herkes için bir ışık yakma niyetiyle olduğunuz yerde olmaya seçtiğiniz için binlerce kez teşekkür ederim; gerçekten iyi ki varsınız. Zamanı gelen herkesin sizin yol göstericiliğinden faydalanmasını ve sizi gerçekten “duyarak” hayatında benim gibi eşsiz kapılar açmasını tüm kalbimle diliyorum. Sizi çok seviyorum.
İyi ki iyi ki iyi ki (H.D.)


2016 yılında kendi yolumu ararken Dilara’yla yollarımız kesişti. Seminerine katıldım ve sonrasında da danışmanlık aldım. Dilara bana yolculuğumda kılavuz oldu. Bu yazıyı okuyorsanız sizin de Dilara’dan alacağınız var demektir. Hayatta tesadüf yoktur. Bir düşünün derim. Dilara mesleğine saygın ve duruşun daim olsun. (O.S.)


Kendisiyle yolumuz tamamen bir rastlantı üzerine karşılaştı. Kafamın çok karışık olduğu bir zaman, internette bir astrolog arayışına girdiğimde Dilara’nın sitesi dikkatimi çekti. Hemen kendisinde mail attım. Beni anlamak için telefonla ön görüşme yapmak istedi. Bu ilgisi hoşuma gitti, birebir ilgilendi her şeyle kendisi derinlikli, analiz yaparak doğum haritanızı yorumluyor ve içinizde bulamadığınız sorunlara parmak basıyor ve çözüme ulaşabilmek için yollar açıyor. “Umarım aydınlattığın yollarda yürümeyi başarabilirim ve hayatıma yeni bir yoldan yeni bir düşünceyle devam edebilirim.” Güzel enerjin için teşekkür ederim. (D.Ö.)


Uzun süredir doğum haritamı analiz ettirmek istiyordum. Fakat daha önce böyle bir şey tecrübe etmediğimden kararsız kalıyordum. Sergül Kato bloğundaki bir yazısında Dilara Hanımdan bahsetmişti ve benim de Dilara Hanımla tanışmam bu sayede oldu. Bu yazının bana bir işaret olduğunu kabul ederek Dilara Hanım’a yazdım. Daha telefonda konuşurken güven vermişti bana… Görüştüğümüzde ve şimdi de iyi ki yazmışım ve tanımışım diyorum. Kendimde göremediğim veya bildiğim ama bir türlü harekete geçiremediğim durumları öyle güzel ve içten yaklaşımı ile anlatması, yorumlaması harekete geçiremediğim durumları gerçekleştirmemi sağladı. Ve gerçekleştirmeye de devam edeceğime inanıyorum. Hayatımda ne yapacağıma veya nasıl yapacağıma karar veremediğim diliminde hayatıma dokunduğu için ve potansiyelimi görmemi sağladığı için çok teşekkür ediyorum.


Yazı yazmalısın dedi ve ben yazmaya başladığım anda duygularımı keşfettim hayatımla ilgili…
Dilaracığımla benim doğum haritamı analiz ettirme merakımla küçücük bir araştırmamla başladı tanışmamız kalbime dokunması ve kendimle ilgili bilenmez yönlerimi keşfetmem aslında bu bir astroloji değildi. Astro-psikoloji insanın kendini keşfetmesi bilinmezliğini çözme yoluydu ve ben yavaş yavaş bu yönlerime doğru akıyordum…İyi ki seni tanıdım iyi ki yazılarını okudum uzak şehirlerde de olsak iletişimimin kopmayacağına her zaman danışacağım benim sevgili astroloğum…Her şey için çok teşekkürler…


Dilara’dan danışmanlık alalı yaklaşık 2 yıl oldu. (2015 yılında) Hayatımın kilit noktalarını bilmesi, benim bile unuttuğum yol ayrımlarımdaki seçimlerimi görmesi, neden diye sorduğum pek çok soruyu anlamlandırdı. Görünenin ötesindeki beni bana anlatması, davranışlarımın diğer insanlar üzerindeki etkileri görüş açımı genişletti. Harita analizinde mühendis olmanın avantajlarını kullanarak ince detayları gören, yüreğindeki sevgiyle yorumlayan Sevgili Dilara, öngörülerinle yoluma ışık tuttuğun için çok teşekkürler… (T.K.)


Astrolojiyi klasik tarzdan farklı yorumlayan, derin bir bilgi birikimine sahip, aklı sorgulamaktan ve kalbi güzelliği görmekten yana bir uzmandan dinlemek isterseniz canım kadın Dilara’yı takip edebilir, danışmanlık için iletişime geçebilirsiniz. (P.Ç.)


Dilara’yla tanıştıktan sonra astrolojiye olan ilgim daha da başka bir boyuta taşındı. Yaptığı özenli analizlerde cabası. Analizler gerçekleştikten sonraki değerlendirmesinde her seferinde wooow olmama sebep oluyor. İçe döndüğümüz, farkındalığımızın arttığı daha nice güzel günlere hep birlikte. İyi ki varsın… (S.İ.)


İşinin ehli olmak böyle oluyor…Canım Dilara’m harika bilgiler aktardın yine. Süpersin…(T.K.K.)


Dilara Doğum haritamı analiz ettiğinde çok etkilenmiştim. Güzellik işinde olmam, dikkatim, titizliğim, yaptıklarım, geçmişte ve gelecekte bilgilerimi aktarıyor olmak, hiçbir şey tesadüf değil! Öğrendikçe her şeye ve herkese yaklaşımım değişti. Bana, beni görmemde yol gösterici olduğun için, hayatımdaki nokta atışlar için, iyi ki seni tanıdım. 2 saat hayatımın en etkileyici sohbetiydi. Şöyle bir silkelenmek için hepimizin böyle bir danışmanlığa ihtiyacı var. (Ş.D.)


Dilara’ya fikrine güvendiğim bir arkadaşım sayesinde ulaştım. Hayatımın en iyi şeyiydi bunu yapmak. Astroloji haritamı öğrenmek. Tek kelime ile müthiş. Hepimiz meraklıyız, araştırıyoruz ya. İyi şeyleri yüceltmek dillendirmek lazım. O yüzden sizinle paylaşmak istedim. (D.B.)


Dilara ile tanıştıktan sonra, astroloji ilminden faydalanarak benim için önemli olan bir konu da yardımcı oldu. Doğum günümü saatini net bilmiyordum. Şimdi artık astroloji ilimi ve Dilara sayesinde biliyorum. Teşekkür ederim Dilara. (N.B.)


Yüreği kocaman sıcacık insan Dilara Eda Gürsoy. Yılların bilgi birikiminin, almış olduğu sayısız eğitimlerin yanında güzel yüreği ve inanılmaz sezgileri ile danışanına ışık tutar. Doğum bilgilerimi istedi. Uzun çalışmaları sonrasında çıkan sonuçlar için doğum haritamın analizini paylaşmak için sözleştik. Saatler süren yorumlarını dinledim. Yorumlarının hepsi belli hesaplamalar ve ciddi analizler sonrasında oluşmuştu. Kendimle ilgili anlattıkları gerçekten su götürmez kesinlikteydi. O zamana kadar astroloji ile ilgili herhangi bir ilgim merakım olmadığı gibi bilimselliği konusunda da bir fikrim yoktu. Dilara ile beraber bu konudaki düşüncelerim değişti, hayatımın karar aşamalarında ondan destek aldım. Ve her seferinde yanılmadığına şahit oldum. Sonsuz teşekkürler sevgili Dilara Eda Gürsoy. (S.C.)


Dilara ile bir arkadaşım vesilesi ile tanıştım tam da o sırada arkadaşımın başından geçen olayları Astrolojik olarak yorumluyordu. Bu durumdan etkilenip kartını aldım, buluşmamız çok uzun sürmedi. Birkaç yıldır kendimle ve hayatla ilgili farkındalıklarımın arttığını gözlemliyorum. Dilara’nın doğum haritam ve gelecek 1 yılı yorumladığı görüşmemiz bu farkındalıklarım ile hayata ve kendime daha anlayışla bakabilme yönümü destekler şekildeydi. Sanki yıllardır tanışan ama uzun zaman görüşememiş iki dostun buluşup sohbet etmesi gibi oldu seans. Şaşırdığımı söyleyemem ama şunu belirtmem lazım böyle olması Dilara’nın işini hem ciddiyetle hem de sevgiyle yaptığını hissettirdi bana. Astroloji özellikle hayatta başımıza gelen zorlukları anlayışla karşılayıp, katlanabilmemizi kolaylaştıran bir araç. Sevgiyle, herkese tavsiye ederim. (İ.U.)


Güler yüzlü, iyi kalpli Işık işçisi Sevgili Dilara,

Özel hayatım ile ilgili, ne yapacağımı bilemediğim bir gün benim doğum haritama bakmanı istediğimde heyecanlandığımı hatırlıyorum.

O gün yaşantım hakkında söylediklerin derin bir farkındalık yaratmıştı. Aradan geçen bir yıldan fazla süre içerisinde hayatım hakkında yaptığın tahminlerinin de çıktığına şahit oluyorum.

Son derece saf ve temiz duygular içerisindeki yaklaşımların ve iletişiminden, işini bu kadar severek ve bilerek yaparak bana kazandırdığın derin duygu ve farkındalık için teşekkür ediyorum.

Seninle bu deneyimi yaşayacak herkesin hayatına katkıda bulunacağına inanıyorum. İyi ki varsın Dilara, Tekrar teşekkür ediyorum. Daima sevgiyle kal. (A.Y.)


Astrolojiye ve kişisel gelişime ilgisi olan birisi olarak, danışmanlık almayı hep istiyordum. Randevulaştık ve telefonda yaptı doğum haritası analizi ve ilişki analizini, yaklaşık olarak iki saat sürdü. Dilara anlatırken sanki hayatımın her anında benimle yaşamış gibi harfiyen beni bana anlattı. Söyledikleri kelimesi kelimesine tutuyordu, Dilara’nın astroloji ve kişisel gelişim alanındaki eğitimlerini bildiğim için, bulunduğum kısır döngüden çıkabilmek için, profesyonel bir bakış açısıyla yardım almaktı benim amacım, çünkü hayatınızdaki ve doğum haritasındaki kilit noktalarını fark ettiğiniz ve üzerinde çalıştığınız sürece açılabileceğinin Dilara’nın anlatımı ile farkına varmış olmam benim için en önemli nokta, aldığı bir çok eğitimi astroloji alanında harmanlayarak, ihtiyaç duyulan noktadaki kilitleri açmak için, bulunduğum kısır döngüden çıkabilmem için hayatımın şifrelerini veren Sevgili Dilara, iyi ki varsın. Yolun hep güzelliklere açılsın. (K.A.)

Astrology Loadstar