Eğitim & Seminerler hakkında detaylı bilgi almak için TIKLA

Güneş’in ve Ay’ın ışığıyla kendimize doğru bir yolculuğa çıktık. Rehberliğin, güzel enerjin ve değerli bilgilerinle bizi aydınlattın sevgili Dilara… (N.Ç.)


Mükemmel bir eğitimdi. Zaman nasıl geçti anlamadım. Senin güzel anlatımın sayesinde konuları hemen kavradım. Çok teşekkürler. İyi ki katılmışım. Ben niyet listesini kafama estiği zaman oturup yapıyordum meğer ne incelikleri varmış. Tekrar çok teşekkürler. (M.C.)


Yine Güneş gibi AYdınlattı bizi sevgili Dilara.. (S.K.)


Dilaracım, sana bu eğitim ve seminerler için en içten kocaman teşekkürlerimi sunuyorum. Eğitimin üstümdeki etkilerini daha net görüyorum. Çok güzel işlemiş. Çok güzel şeyler kattın bize. Emeğine ve nefesine sağlık. Ne harika bir insansın. O kadar az kişi bir işi bu kadar özenle, sevgiyle, içten yapar. Büyük şanssın insanlar için, seni tanıyan hayatında olan. Çok güzel ışık oluyorsun bizlere. İyi ki varsın ve iyi ki bunları nice başka insana iletiyorsun. Yüreğin hep var olsun.

Ayrıca söylemeden edemeyeceğim. Niyetlerimi “tüm dünya için sevgi” cümlesiyle taçlandırmayı da çok sevdim…


Dilara Hanımcım, dünkü seminer çoook güzeldi. Emeğinize sağlık. Valla gözlerim doldu bir ara.


Sevgili arkadaşım Dilara’nın harika eğitimi, astrolojiye merakınız varsa sevgiyle tavsiye ederim. (B.L.Y.)


İyi ki seminerine katılmışım! Şu dönemimde çok güzel ışık oldu! Cidden çok ama çok önemli konuları çok güzel işledin. Sayende Güneş & Ay’ımın farkındalığına vardım. Niyetlerimle beraber başka güçlü yanlarımın da… Buzdağının derini olmasa da yavaştan alt kısma geçiyorum:) Çünkü 2 hafta önce daha noktasal bakıyordum. Şimdi daha, asıl resme uzaktan bakmak istediğimi sayende fark ettim 🙂 Gerçekten çok güzel bir eğitimdi. Emeğine, yüreğine, enerjine sağlık.  İyi ki iyi ki karşılaştık.


Eğitim çok keyifliydi. Enerjin de çok güzel geldi. İyi ki katılmışım. Çok güzel bir yolculuk olacak.


Çok teşekkür ederim bu harika seminer için.


Dilara’nın rehberliğinde Güneş’in ve Ay’ın ışığıyla kendimize doğru 4 hafta sürecek olan bir yolculuğa çıktık. 4 haftalık eğitimi nefis bilgilerle geride bıraktık. (E.Ç.)


Eğitime katılmak isteme sebebim şu: Kullandığın dil çok olumlu ve şefkatli. Bu tatlı dil bana da bulaşsın istiyorum.


Küçük bir çalışma diye katıldığım seminer astrolojiye bakış açımı değiştirdi. Rahatlatıcı, yol gösterici, anlaşılır bir seminer oldu. Dilaracığım birikimlerini yorumlaman harika. Kendisine bir iyilik yapmak isteyen, yeniliklere adım atarken endişelenen, gereksiz her şeyle vedalaşamayan herkes bir kez Sevgili Dilara Eda Gürsoy’un seminerine katılsın hatta danışmanlık alsın. Yolun açık aydınlık olsun canım. Seni sevgiyle takip ediyorum. (S.G.)


Sevgili Dilara Eda,

Çalışmalarına katılmaya başladığım süreçte amacım kendi işimi kurmaktı. Her semineri takip eden ertesi gün hayatımda bunu kolaylaştıran ortaklık teklifi, yeni projeler ve potansiyel müşterilerle tanışmalar gibi deneyimler yaşadım. Bu yorumu bir müşterilerimin ofisinden yazıyorum yani amacıma ulaştım. Seminerlerin bu anlamda karşıma çıkan doğru ve hayata entegre edilebilir bilgi kaynaklarıydı. Yenilerinde görüşmek üzere. Sevgiler…


Dilara’nın katıldığım workshopunda , o güzel ve içten anlatımı ile gerçekten çok değerli ve benim için çok anlamlı bilgiler buldum. Özellikle sinir sistemi ağının bilincimizdeki koşullanmalarla olan bağlantısı ve bunu dönüştürmede astrolojiden nasıl yararlanacağımız hakkındaki bölümler benim için çok etkileyiciydi. Teşekkürler Dilaracım kılavuzluğun ve yol göstericiliğin için… (İ.A.)


Dilara’nın seminerine katılmadan önce astrolojiyi sadece burç yorumlarına yarayan bir şey olarak görüyordum. Sayesinde astrolojiye bakış açım değişti ve kesinlikle çok yararlı bilgiler öğrendim. Güler yüzü ve akıcı anlatımıyla hiç sıkılmadan izledim. Alanında çok bilgili ve iyi olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle tavsiye edeceğim güzel ve faydalı bir eğitimdi. Kendisine bana kattığı bilgiler için çok teşekkür ediyorum. (H.E)


Katıldığım Yeni Ay’da yenilenme semineri aldığım ilk astroloji ile ilgili seminerdi, heyecan ve merakla takip ettim. Dilara’nın saf ve enerji dolu anlatımıyla çok keyifli saatlerdi. Merak ettiğim bir çok şeyin cevabını bulmakla birlikte en büyük kazancım Dilara gibi değerli bir dost kazanmak oldu. Muhakkak tavsiye edilir:))  (Ş.A.A.)


Sevgili Dilara Hanım ile çok güzel bir workshop geçirdik. Astrolojinin hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip olduğunu gerçekten bilmiyordum ve bunu bana kattığı için sevgili Dilara’ya çok teşekkür ediyorum. Bir sonraki semineri dört gözle bekliyorum! (H.B.K.)


Son derece etkili, verimli ve değerli bir eğitimdi. Her şey için yeniden teşekkürler. (M.Y.)


Farklı bir deneyim oldu benim için teşekkürler 🙂 (E.T.)


Astrolojiye olan ilgim kendi burç özelliklerimi bilmekten öteye gitmemekle beraber kişisel gelişim ve farkındalık konularına ilgi duyan biriyim. Dilara’nın bir eğitimine katıldım ve astrolojinin aslında kişisel gelişimin önemli bir boşluğunu doldurarak konuları bütünlediğini fark ettim. Sonrasında yaptığımız bir seansta kendimle ilgili, başkasından duymayı hiç beklemediğim yorumlar yaptı. Bana kendimi tanıttı. Kendimi ve hayatımı olumlu ve olumsuz yönleriyle kabul etmemi, belki affetmemi ve geçmiş deneyimlerimle dost olup yüzümü geleceğe dönmemi sağladı. Sadece bir seansta yaptığı katkıyı düşününce, eğitimlerine devam etmesini ve mümkün olduğu kadar çok sayıda insana ulaşmasını dilemekten başka bir şey yapamıyorum. Çok zeki, sistematik çalışan her danışanı ile azami ciddiyetle ilgilenen bir danışman ve kesinlikle güven verdiğini söyleyebilirim.


2016 yılında kendi yolumu ararken Dilara’yla yollarımız kesişti. Seminerine katıldım ve sonrasında da danışmanlık aldım. Dilara bana yolculuğumda kılavuz oldu. Bu yazıyı okuyorsanız sizin de Dilara’dan alacağınız var demektir. Hayatta tesadüf yoktur. Bir düşünün derim. Dilara mesleğine saygın ve duruşun daim olsun. (O.S.)


Yenilikleri yaşamına çekebilmek için “yeniye yer aç” demişti Sevgili Dilara Eda. Bugün bunu yapmak için Yeni Ay’ın gücünü de yanımıza alarak adım attık…

Astrology Loadstar