4 ARALIK GÜNEŞ TUTULMASI

Su bulanmayınca durulmaz. (Türk Atasözü)     

4 Aralık saat 10:42’de 2021 yılının son Güneş Tutulması olacak. Çözüm bekleyen konuların, türlü çekişmelerden sonra aydınlığa kavuşma, yoluna girme zamanı. 2022’e bir adım kala doğacak olan son Yeni Ay derin sorgulamaları da beraberinde getiriyor. Zihnini kurcalayan konulara cevap arayabilir,  suyu bulandırarak düşüncelere dalabilirsin. Yılın son tutulmasının çarpıcı enerjisini yoğun bir şekilde hissedebileceğin bu özel süreç boyunca; zihnini ve hayatında düzenlemek istediğin noktaları yeni baştan yapılandırmak için adım atmak isteyebilir, kendinle ilgili yeni bir dönem başlatmayı planlayabilirsin. Dönüşümü gerçekleştirmek için farklı yollar üretebilir, nelere ihtiyacın olduğunu bulabilirsin. Değişime direnerek tutunduğun her varsa bırakma ve yeni yıla yüksüz girme zamanı.  (Özellikle düşünceler, anılar, kafanı boş yere kurcalayan her şey, ikili ilişkiler, insanlar, bağımlılıklar, fazla kilolar, eşyalar v.b.).

Güneş Tutulmaları Yeni Ay’dan katbekat güçlü ve etkilidir. Güneş Tutulmaları yeni başlangıçlar yapmak, eski davranış kalıplarını sonlandırıp yepyeni hedefler belirleyerek ilerlemek adına ideal zamanlardır.  Ayrıca Tutulmanın etkisiyle beraber hayatında ilerlemeni engelleyen her ne varsa yaşamından çıkarmak için adım atmayı düşünebilirsin. Böylece gelecek yepyeni dönem için hayatına yeniliklerin ve güzelliklerin gelmesi için yer açarak sağlam ve kalıcı sonuçlar elde edebilirsin.

4 Aralık Güneş Tutulması özellikle çözüm bekleyen konuların, türlü çekişmelerden sonra aydınlığa kavuşması ve yoluna girmesi için itici güç olacak noktayı hareketlendirecek. Bu özel zaman diliminde isteklerini somuta dökmek için niyet listesi oluşturman oldukça faydalı olacaktır. Niyet et ve Uygula! Sembolik ve oldukça etkili olan bu küçük adımı at. Unutma, hayat sembolik hareketleri sever. (Niyet listeni oluşturmak için Ay’ın Gücüyle İlerle başlıklı yazımın içerisinde Niyet Listem kısmından destek alabilirsin; http://dilaraedagursoy.com/2016/01/14/ayin-gucuyle-ilerle/

Güneş Tutulması’nın enerjisi genel olarak anlatılmıştır. Ayrıca kişisel bilgi almak ve Doğum Haritanızın üzerinden özel analiz yapılmasını istiyorsanız astrolojik danışmanlık almanız yararınıza olacaktır.

Astrolojik danışmanlığım hakkında detaylı bilgi almak ve daha önce astrolojik danışmanlık alanların görüşlerini okumak için http://dilaraedagursoy.com/astrolojik-danismanlik/

Hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için  http://dilaraedagursoy.com/hakkimda/

Güzel günlerde görüşmek dileğiyle.

Sevgilerimle

Yüksek Mühendis & Astrolog

Dilara Eda Gürsoy