Eğitim & Seminerler hakkında detaylı bilgi almak için TIKLA

Küçük bir çalışma diye katıldığım seminer astrolojiye bakış açımı değiştirdi. Rahatlatıcı yol gösterici anlaşılır bir seminer oldu. Dilaracığım birikimlerin yorumlaman harika.
Kendisine bir iyilik yapmak isteyen, yeniliklere adım atarken endişelenen, gereksiz her şeyle vedalaşamayan herkes bir kez Sevgili Dilara Eda Gürsoy’un seminerine katılsın hatta danışmanlık alsın.
Yolun açık aydınlık olsun canım .Seni sevgiyle takip ediyorum. (S.G.)


Sevgili Eda Dilara,

Çalışmalarına katılmaya başladığım süreçte amacım kendi işimi kurmaktı. Her semineri takip eden ertesi gün hayatımda bunu kolaylaştıran ortaklık teklifi, yeni projeler ve potansiyel müşterilerle tanışmalar gibi deneyimler yaşadım.. Bu yorumu bir müşterilerimin ofisinden yazıyorum yani amacıma ulaştım. Seminerlerin bu anlamda karşıma çıkan doğru ve hayata entegre edilebilir bilgi kaynaklarıydı.. Yenilerinde görüşmek üzere.. Sevgiler..


Dilara’nın katıldığım workshopunda , o güzel ve içten anlatımı ile gerçekten çok değerli ve benim için çok anlamlı bilgiler buldum. Özellikle sinir sistemi ağının bilincimizdeki koşullanmalarla olan bağlantısı ve bunu dönüştürmede astrolojiden nasıl yararlanacağımız hakkındaki bölümler benim için çok etkileyiciydi. Teşekkürler Dilaracım kılavuzluğun ve yol göstericiliğin için… (İ.A.)


Dilara’nın seminerine katılmadan önce astrolojiyi sadece burç yorumlarına yarayan birşey olarak görüyordum. Sayesinde astrolojiye bakış açım değişti ve kesinlikle çok yararlı bilgiler öğrendim. Güleryüzü ve akıcı anlatımıyla hiç sıkılmadan izledim. Alanında çok bilgili ve iyi olduğunu söyleyebilirim. Kesinlikle tavsiye edeceğim güzel ve faydalı bir eğitimdi. Kendisine bana kattığı bilgiler için çok teşekkür ediyorum. (H.E)


Katıldığım Yeni Ay’da yenilenme semineri aldığım ilk astroloji ile ilgili seminerdi,heyecan ve merakla takip ettim. Dilara’nın saf ve enerji dolu anlatımıyla çok keyifli saatlerdi. Merak ettiğim bir çok şeyin cevabını bulmakla birlikte en büyük kazancım Dilara gibi değerli bir dost kazanmak oldu.muhakkak tavsiye edilir:))  (Ş.A.A.)


Sevgili Dilara Hanım ile çok güzel bir workshop geçirdik. Astroloji’nin hayatımızda bu kadar önemli bir yere sahip olduğunu gerçekten bilmiyordum ve bunu bana kattığı için sevgili Dilara’ya çok teşekkür ediyorum…Bir sonraki workshop’u dört gözle bekliyorum! (H.B.K.)


Son derece etkili, verimli ve değerli bir eğitimdi. Her şey için yeniden teşekkürler. (M.Y.)


Farklı bir deneyim oldu benim için teşekkürler 🙂 (E.T.)


Astrolojiye olan ilgim kendi burç özelliklerimi bilmekten öteye gitmemekle beraber kişisel gelişim ve farkındalık konularına ilgi duyan biriyim. Dilara’nın bir eğitimine katıldım ve astrolojinin aslında kişisel gelişimin önemli bir boşluğunu doldurarak konuları bütünlediğini fark ettim. Sonrasında yaptığımız bir seansta kendimle ilgili, başkasından duymayı hiç beklemediğim yorumlar yaptı. Bana kendimi tanıttı. Kendimi ve hayatımı olumlu ve olumsuz yönleriyle kabul etmemi, belki affetmemi ve geçmiş deneyimlerimle dost olup yüzümü geleceğe dönmemi sağladı. Sadece bir seansta yaptığı katkıyı düşününce, eğitimlerine devam etmesini ve mümkün olduğu kadar çok sayıda insana ulaşmasını dilemekten başka bir şey yapamıyorum. Çok zeki, sistematik çalışan her danışanı ile azami ciddiyetle ilgilenen bir danışman ve kesinlikle güven verdiğini söyleyebilirim.


2016 yılında kendi yolumu ararken Dilara’yla yollarımız kesişti. Seminerine katıldım ve sonrasında da danışmanlık aldım. Dilara bana yolculuğumda kılavuz oldu. Bu yazıyı okuyorsanız sizin de Dilara’dan alacağınız var demektir. Hayatta tesadüf yoktur. Bir düşünün derim. Dilara mesleğine saygın ve duruşun daim olsun. (O.S.)

Astrology Loadstar